AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Inzerce

Uživatelský profil  
Info profil    Fotoalba    Poslat vzkaz    Hodnocení    Obchodní podmínky   
Zuzana Š., účet: Orion
Uživatelský nick: simizuzi
Oblast: České Budějovice

Číslo registrace: R101
Datum registrace: 07.07.2014, 19:05
Poslední návštěva: 01.11.2014, 08:55
Obchodní podmínky  
Obchodní podmínky

Základní údaje

Prodávající
e-shop SIMIZUZI
Mgr.Zuzana Šímová
Jizerská 1091/09 České Budějovice
Nejsem plátce DPH
IČ: 87900441

Na emaily odpovím co nejdříve, zpravidla do 12 hodin, nejdéle však do 24 hodin.

Identifikace a ceny zboží:
Předmětem smlouvy jsou pouze položky výslovně uvedené v kupní smlouvě - objednávce.
Název zboží a popis se nemusí shodovat s oficiálními názvy a popisy výrobce nebo dovozce daného zboží. Veškeré ceny zboží jsou uváděny včetně DPH v Kč. Nákup se provádí prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Objednávky
Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem.
Elektronická objednávka je platná jestliže jsou vyplněny veškeré požadované údaje.
Dodavatel, popřípadě výrobce může dodat barvu, která se může lišit od zobrazeného zboží
Právní vztahy, vzniklé uzavřením kupní smlouvy, vzniklé odesláním objednávky se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.
Místem dodání je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři jako dodací adresa.
Objednávky lze realizovat prostřednictvím objednávkového formuláře.

Odstoupení od návrhu kupní smlouvy (objednávky) ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že kupujícím jsou v objednávce zadány neúplné údaje nebo údaje neodpovídající skutečnosti, dále v případě, že objednané zboží se již nevyrábí, nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že již byly vynaloženy náklady v souvislosti se zajištěním nebo odesláním zboží a bylo nutné zboží obstarat, tzv. nákup zboží "na objednávku", prodávající může uplatňovat právo na úhradu škody.

Odstoupení od návrhu kupní smlouvy (objednávky) ze strany kupujícího
V souladu s § 53 odst. 4 a 7 občanského zákoníku má zákazník možnost odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nepoškozené, nepoužité, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.). Součástí musí být doklad o koupi. Zboží zasílejte doporučeně na naši adresu, na Vaše náklady. Doporučujeme zboží pojistit (neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám) nebo vrátit osobně.
Při splnění výše uvedených podmínek Vám peníze za zboží s odečtením dopravného zašleme na Váš účet a to nejpozději do 30ti pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nedodání kompletního zboží se termín vrácení peněz posouvá do doby dodání chybějícího zboží.

Výměna zboží
V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží se všemi visačkami vyměníme za jiný druh v době 10 dnů od odeslání zboží. Prosím zkontaktujte nás a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.
Vyměňované zboží nám neposílejte na dobírku, v takovém případě nebude převzato. Zboží nám zašlete na Vaše náklady.My Vám Vaše nové vybrané zboží zašleme okamžitě jak bude naskladněno, v případě nutného doplatku Vás poprosíme o převod tohoto doplatku na náš účet.

Doprava a úhrady zboží:
Pro doručení vaší zásilky využíváme služeb České pošty,kteří Vám dovezou zboží až do domu.

O odeslání zásilky vás předem informujeme e-mailem, pokud vám zboží není doručeno v následujících 3 pracovních dnech, obratťe se prosím na nás. Uvádějte prosím adresu, kde se zdržujete přes den. Zásilku je možné sledovat na www.ceskaposta.cz v sekci sledování zásilek. U platby převodem z účtu odesíláme zboží po připsání celkové částky na náš účet, vyčkejte na naši výzvu k zaplacení. V případě volby způsobu úhrady dobírkou je úhrada zboží realizována v hotovosti při převzetí zboží.
Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží zkontrolovat, zda zásilka není poškozena. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zboží, je kupující povinen zkontrolovat stav výrobku a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce a informovat prodávajícího. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce.

Osobní převzetí
Abychom předešli nedorozumněním, prosíme Vás o dodržování následujících pravidel:
- prosíme mějte částku přesně
- vždy vyčkejte na zpětné potvrzení
- pokud se rozhodnete v ten den, zavolejte či pošlete SMS, nemusíme být u počítače a tím pádem doma a jeli byste zbytečně
- časy jsou přibližná doba, kdy bychom mohli být doma s tím, že pokud není domluven odběr, program měníme. Doma být tedy nemusíme.
- uvádějte hodinu, kdy byste si objednávku vyzvedli nebo alespoň hodinové rozmezí
- uvedená adresa není kancelář, kde by byl někdo k zastižení celý den
- pokud víte, že se zdržíte či nestíháte domluvený čas, zavolejte prosím

Dodací lhůta
Dodací lhůta začíná běžet ode dne e-mailového potvrzení o připravenosti zboží. V případě, že zboží je skladem, zavazuje se prodávající jej vyexpedovat do 3 pracovních dnů ode dne připsání peněz na účet. Vždy Vás po obdržení objednávky informujeme o přibližném datu odeslání. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.

Ochrana osobních dat
Ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. se e-shop SIMIZUZI zavazuje, že svěřená osobní data, která nám zákazník poskytne budou využívány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity. Budeme uchovávat osobní údaje pouze po dobu, která je nezbytná k účelu jejich zpracování. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních dat z databáze bez udání důvodu.

Reklamační a záruční podmínky

Záruka se nevztahuje zejména na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním, na vady vzniklé neodbornou manipulací nebo uskladněním. Dále se záruka nevztahuje na vady vzniklé užíváním výrobku v rozporu s návodem k obsluze, zanedbanou údržbou nebo užíváním výrobku k jinému účelu, než ke kterému je určen.
Záruka poskytovaná při prodeji zboží činí 24 měsíců ode dne nákupu zboží a řídí se příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku.
Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit bez zbytečného odkladu , nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží. Zboží nám zašlete na vlastní náklady. Reklamované zboží nám neposílejte na dobírku, v takovém případe nebude převzato.
Pro rychlejší vyřízení uveďte druh zboží; důvod reklamace, číslo objednávky.
Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne doručení reklamace. Budeme Vás průběžně informovat o dalším postupu řešení reklamace.
V případě vrácení peněz Vám vrátíme celkovou částku mínus poštovné.