AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Inzerce

Časté dotazy / odpovědi (FAQ)  
Často kladené otázky

Musím se registrovat, aby se můj inzerát zobrazil?

Ano, pro zadání vašeho inzerátu je nutná registrace uživatele. Jen tak jsme schopni zabezpečit vaše osobní údaje a správně spravovat inzerci. Samotná registrace trvá několik vteřin.

Ztratil/a jsem mé přístupové informace a hesla, co mám dělat?

V případě, že jste ztratil/a nebo zapomněl/a heslo, kontaktujte nás, prosím, přes formulář zde.

Kolik stojí inzerce na AMTEA.CZ?

Vkládat inzeráty lze buď zdarma, a to na dobu 3 měsíců, po této době budou tyto inzeráty smazány. Nebo můžete využít možností a výhod placených variant inzerce dle vlastního výběru. Odkaz zde..

Jak mám platit za zvýhodněné varianty členství a služby?

Jako registrovaný/á si objednejte si příslušnou variantu inzerce. Objednávat lze na dobu jednoho měsíce, 3 měsíců nebo na období 6 měsíců. U varianty Drak lze objednat pouze na 3 nebo 6 měsíců. Do vašeho emailu jsou odeslány platební údaje k uskutečnění bezhotovostního převodu. Nastavení zvýhodněného účtu inzerce je zaktivováno ihned po obdržení platby.

Jak si mohu změnit přihlašovací nick?

Nick pro přihlášení lze změnit pouze prostřednictvím administrátora, pro změnu použijte kontaktní formulář.

Jak mám připojit detailní fotografie?

Ke každému inzerátu smíte vložit jednu hlavní fotografii při zadávání inzerátu. Můžete připojit detailní fotografie až do limitu, který je stanoven pro každou variantu inzerce.Stačí kliknout na aktivní ikonku fotoaparátu (u každého inzerátu ), najít si danou fotografii u sebe na počítači a kliknout na tlačítko vložit. Instrukce Vás povedou. Je to velmi jednoduché.

Mohu měnit fotografie během inzerce?

Můžete měnit fotografie i znění inzerátu kolikrát chcete. Stačí se přihlásit na svůj účet, kliknout u příslušného inzerátu na aktivní ikonku tužky – úprava inzerátu.

Jaká velikost fotografií a jaké formáty jsou akceptovány?

Akceptujeme pouze fotografie ve formatu jpeg. Systém automaticky upraví fotografii na potřebnou velikost. Nemusíte tedy předem fotografie nijak zpracovávat. Máme však omezení pro maximální rozměry, a to 1024x768 pixelů. Velikost souboru maximálně 1MB.

Jak mohu smazat inzerát?

Inzerát smažete jednoduše a to tak, když kliknete na aktivní ikonku červeného křížku pod inzerátem. Zobrazí se vám kontrolní okénko s otázkou, zda si opravdu přejete smazat daný inzerát.

Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

V tom případě se na nás obraťte prostřednictvím kontaktního formuláře. Odpovíme vám do 24 hodin.