AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Střelec
STŘELEC - BERAN: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Mohou se skvěle doplňovat. Mají stejný postřeh, podobnou energii, protože jsou oba ohnivé znamení, milují zábavu. Pozor na silnou impulsivnost Berana a příliš rychlá rozhodnutí Střelce. Když vybuchne jeden, měl by druhý mlčet a ustoupit. Tak to může dobře fungovat. Mírumilovný Střelec dokáže perfektně naladit cholerického Berana. Oba mají mnoho přátel. Jejich partnerství vidím po italsku.

STŘELEC - BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Více si rozumí jako přátelé než jako milenci. I když zpočátku se to těm dvěma jeví jako hluboká láska, většinou se rozcházejí. Nenalézají společné zájmy. Jeden chce do světa, druhý sedět doma. První chce spasit svět, druhý je rád, když spasí sám sebe. Jeden má rád vdolky, druhý holky... Existují ovšem i vzácné výjimky. Střelec a Býk si mohou a nemusí rozumět.

STŘELEC - BLÍŽENEC: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Především se zajímají o duchovní hodnoty, ale každý z nich většinou v jiné oblasti. Střelce si ohnivě hájí své zájmy, zatímco Blíženec neustále poletuje kdesi v oblacích. Mnohdy se stávají více nepřáteli než přáteli. Střelec a Blíženec se k sobě nehodí. A když se to přece jen povede, je to zázrak.

STŘELEC - RAK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Mají zcela odlišnou energii i temperament. Při větším věkovém rozdílu je však soužití možné. Oba mají měkké a poddajné srdce. Bohužel ztřeštěný Střelec může často citlivého Ráčka zasáhnout na nejcitlivějším místě. Ráček se dokáže trápit, ale na druhé straně zase rozumí legraci. Střelec a Rak se k sobě mohou a nemusí hodit, opravdu záleží na jejich ochotě být spolu.

STŘELEC - LEV: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Ohnivá znamení, která mohou společně vytvořit ideální partnerskou dvojici. Oba rozumějí humoru, rádi se předvádějí, jsou výbornými hostiteli a znamenitými kuchaři. Dopřávají si vzájemnou volnost, obdivují jeden druhého. Předbíhají se v nápadech a pozornostech. Báječně se doplňují a neskonale přitahují.

STŘELEC - PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Hovoří odlišnou řečí. Střelec si rád vyhodí z kopýtka, zažertuje, zasměje se, kritická Panna se nudí a stojí pevně na zemi. Přepečlivost Panny jde Střelci na nervy, rovněž její neustále poučování. Taková Panenka Střelce dokonale uzemní a s oblibou tak činí, protože vidí svět mnohem realističtěji než, její partner. Střelec a Panna se k sobě vyloženě nehodí. Ale právě vy můžete dokázat, že se mýlím.

STŘELEC - VÁHA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Jsou si velmi sympatičtí. Obě znamení se dokáží nadchnout pro nové projekty, okázalé večírky i pohodové dny v přírodě. Mají mnoho společného, neměly by se mezí nimi vyskytovat vážnější problémy. Úcta, tolerance - to je ono.

STŘELEC - ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Často se setkávají se zájmem prozkoumat jeden druhého. Velmi se přitahuji, ale dlouho spolu nevydrží. Mohou si lézt na nervy, jejich prudký temperament je spojuje i rozděluje. Neexistuje u nich střední cesta. Bud jdou spolu ruku v ruce životem i přes všechna úskalí, nebo se hned zpočátku rozejdou.

STŘELEC - STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
V partnerském vztahu se nenudí. Pro oba platí volnost, důvěra a nezávislost. Pokud toto obě strany respektují, mohou spolu vydržet až do smrti. Pozor na výstřelky. Společně bývají spíše velkými přáteli, než milujícími partnery.

STŘELEC - KOZOROH: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Rozumějí si, nešlapou-li si na paty. Mají mnoho společného, plány se snaží dotáhnout. Střelec legráckami doplňuje klidného Kozoroha. Nadšení jde ruku v ruce s disciplínou, lezou si však na nervy. V mládí jeto složité, ve stáří dobré.

STŘELEC - VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Jsou oba idealisté a nejlépe si rozumějí v kamarádském vztahu. Intuitivní Vodnář neustále přemýšlí a občas závidí Střelci jeho optimistickou povahu. Mohou spolu žít, mít dobré manželství, leč vášeň i vřelé city brzy vyprchají. Mohou být i vzácné výjimky. Zároveň se přitahují i odpuzují.

STŘELEC - RYBA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Reagují naprosto odlišně. Střelec vše zlehčuje a Rybička se příliš přecitlivěle dívá na svět. Z toho také plyne mnoho konfliktů a nedorozumění. Milostný vztah se stává obtížným. Střelec a Ryba se k sobě nehodí, možná jedině, pokud je to ryba - dravec, nikoli mírumilovný vodní tvor.