AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Ryby
RYBA - BERAN: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Oba jsou tak rozdílní, že v partnerství jim to může způsobovat problémy. Někdy se protivy přitahují, jindy odpuzují. Zde skutečně záleží pouze na vás. Rybička se chová přecitlivěle a Beran velmi nadřazeně až cholericky. Je třeba najít společnou řeč, vzájemně se podporovat i povzbuzovat. A bude báječně!

RYBA - BÝK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Mohou si rozumět; rybička se ráda opře o silnou býčí šíji. Potřebuje od Býka pohlazení, milé projevy, ne Býka bručouna. Ovšem každý Býk není stejný , ten veselejší a komunikativnější to s Rybičkou vyhraje. A věřte, že mu na oplátku ta něžná bytost s jemným pohledem udělá pomyšlení. To přece stojí za to.

RYBA - BLÍŽENEC: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Nejprve se obdivují, zaláskují a náhle prohlédnou. Jak to s ní vlastně ten Blíženec myslí? Rybička mu nedokáže porozumět, stále něco mění, hned je tam a hned tady, v hlavě má zmatek. A co teprve jeho dušička! Tam jsou ukryté nejméně dvě osoby a Rybička si přeje poznat jen jednu, opravdovou lásku. Většinou toto spojení končí fiaskem. Ryba je moc trpělivá, zato Blíženec ani trochu. Blíženci, sneste se z oblaků na zem, obdivujte svou milou Rybičku.

RYBA - RAK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Obě tato vodní znamení se k sobě výborně hodí, duševně í pocitově. Vzájemná náklonnost a láska nebere konce, i když s ohledem na materiální zajištění mohou mít společný život proměnlivý. Ráčci, koukejte pořádně makat, ať je ta vaše Rybička spokojená. Vaši lásku vám mohou závidět i bohové na Olympu.

RYBA - LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Často si padnou do oka, ale nakonec zjistí, že se k sobě příliš nehodí. Z jednoduchého důvodu: Lev nemůže uplatnit svůj oheň pro přílišnou pasivitu Rybičky. Ovšem, potká-li Rybu dravce, to je jiná. Tady se přílišnou láskou, propojenou se žárlivostí, mohou sníst. Obdivují jeden druhého, vždy nalézají společnou řeč i budoucí plány. V takovém soužití je radost pobývat. Většinou.

RYBA - PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Tato kombinace vzniká velmi často, ale dlouho nevydrží. Rybičce dělá potíže Panenčina střízlivost a nudnost. Nemusí tomu tak být vždy, ale k sobě se moc nehodí. Panně jde zase na nervy stále vzdychající Ryba, nepraktická, ospalá, občas i rozhazovačná. Vůbec není schopná pochopit, proč Ryba stále jen vzdychá, a přitom si za to může sama, nebo ještě hůř, nic proti tomu nedělá. Často toto partnerství vezme za své. Ať dělají, co dělají, pořád jim to nevychází.

RYBA - VÁHA: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Nacházejí ztěžka společnou řeč. Je to podobné jako s Blížencem, opět vzdušné znamení. Někdy to vychází, jindy ne. Tady opravdu záleží na dalších astrologických aspektech. Není vyloučené, že se ve stáří plně shodnou. Tak to vydržte.

RYBA - ŠTÍR: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Vytvářejí ideální pár. Štír Rybě rozumí, umí ji řídit i ovlivňovat, mají mnoho společného. Partnerství by mělo vydržet až za hrob. I když si občas něco řeknou, společné lože vše srovná. Jak se dokáže milovat Štír s Rybou, to je vskutku neuvěřitelné. Noci plné vášně a porozumění, to je spojuje magickou silou.

RYBA - STŘELEC: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Velice dobře si rozumí jako bratr a sestra. Mohou být přátelé navěky, ale partneři, to ne. Nenacházejí nic společného, a když přece, tak to dlouho nevydrží. Střelec se rád strefuje ohnivými šípy do poněkud uťáplé Rybičky. Asi by chřadla, takové jednání a zacházení přímo nesnáší. No a Střelec je unuděný k smrti a hledá si milostný objekt někde jinde. To manželství a partnerství nesvědčí.

RYBA - KOZOROH: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Mohou spolu velmi dob're vyjít, zejména tehdy, pokud zrozenec ve znamení Ryb obětuje Kozorohovi své já a všechno, co má: Kozoroh je obětavý, pracovitý a hlavně stálý, což Rybičce nesmírně imponuje. Brání ji před zlým světem, někdy až tak moc, že Rybička se bojí vytáhnout paty z domu. Milujte se, povzbuzujte se, nezapomeňte stále objevovat zájmy svého druha.

RYBA - VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Tato dvě znamení si mohou velmi dobře rozumět, pokud slouží společnému blahu na náboženské úrovni. Oba jsou přecitlivělí, srdeční a velmi touží pomáhat slabším. Manželství či partnerství prožívají velmi poctivě a na solidní úrovni. Pokud se jejich zájmy liší, může nastat problém, že si náhle nemají co říci. Věřím, že tomu u vás doma tak není.

RYBA - RYBA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Rozumí jeden druhému, jsou mocně přitahováni horoucí láskou. Pokud se sejde Rybička s Rybou dravcem je to fajn, naopak dvě milé a nerozhodné Rybičky si mohou značně zkomplikovat život. Vzdychají, stěžují si, ale odpoutat se od sebe nedokáží. Opravdu se milují, jen jim chybí ta správná síla, rozhodnost a aktivita.