AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Váhy
VÁHA - BERAN: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Váha a Beran jsou protikladné povahy. Vždy chce jeden toho druhého ovládat. Jeden svou energií a druhý roztomilým nucením. Společnou cestu málo kdy naleznou. Bud jsou stále v sobě nebo se vzájemně odcizí. Pro klid domova je potřeba vyjít každý na půl cesty.

VÁHA - BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Chtějí-li, mohou si rozumět. Býk mnoho nenamluví, Váha by tlachala celý den. Býk sedí nejraději doma, kdežto Váha ke svému životu potřebuje vzruch, návštěvu kulturních i sportovních akcí. Váha dává přednost zjemnělému přístupu partnera. Býk tiché a neopoziční společnici. Že by se jeden ve druhém mýlili?

VÁHA - BLÍŽENEC: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Mají mnoho společného. Stejné myšlení, zájmy a vytváří spolu ten nejšťastnější pár k pohledání. Takové manželství vydrží až do smrti. Pokud se přesto objeví problémy, tak to nebyla typická Váha ani Blíženec.

VÁHA - RAK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Jsou oba příliš nerozhodné povahy. Trvá jim dlouho, než se na něčem dohodnou, stále přešlapují z místa na místo. Mají se rádi, ale společně mnoho nedokáží. Ovšem průměr mají zaručený a to není zrovna málo.

VÁHA - LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Dokáží si vyhovět, a když se opravdově milují, usilují i o společenský vzestup. Jeden pomáhá druhému dosáhnout vzájemného uznání. Vřelost vzájemných vztahů a citů vytváří životaschopné manželství.

VÁHA - PANNA: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Mohou společně uzavřít manželství pro dosažení určitého cíle. V názorech se rozcházejí. Váhy se necítí u pracovité a tak trochu nudné Panny příliš dobře.

VÁHA - VÁHA : POZITIVNÍ SPOJENÍ
Spolu velice dobře vycházejí. Oba milují život, zábavu, rodinu. Usilují o harmonické souznění, což se převážně daří. Jen tak dál.

VÁHA - ŠTÍR: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Mají velmi rozdílné povahy. Nejprve je spojuje vzájemná vášeň, ale i ta po čase vyprchá. Rozplyne se stejně rychle jako sníh. Společné plány, tolerance, svoboda, to je to, co oběma chybí.

VÁHA - STŘELEC: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Většinou spolu velmi dobře vycházejí. Mají stejný smysl pro morálku, spravedlnost a porozumění.

VÁHA - KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Příliš se k sobě nehodí. Vzdušné a zemské znamení si protiřečí. Váha potřebuje rozlet a zábavu, pracovitý a pesimistický Kozoroh vidí dost často pouze svoje zájmy. Ve jménu dobrých vztahů si vyjděte vstříc, alespoň na poloviční cestu.

VÁHA - VODNÁŘ: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Oba jsou zrozeni ve vzdušném znamení a většinou si výborně rozumějí. Dokáží se nadchnout jeden pro druhého, vše je zajímá. Nekonečně dlouho spolu mohou diskutovat a vytváří tak harmonický pár.

VÁHA - RYBA: . NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Oba jsou přecitlivěli, snaží se chránit jeden druhého, malují čerta na zeď a nežijí plnohodnotně. Jejich vztah se za čas může stát obtížným pro každého z nich. Záleží jen na vás, jak si s tím poradíte. Více smělosti a energie vám přeji.