AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Lev
LEV - BERAN: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Oba jsou zrozeni v ohnivém znamení. Jsou to lidé činu. Vzájemně se přitahují, mnohdy mají stejné plány.i myšlenky. Pokud mají podobné cíle, vychází jím to, v opačném případě se přou o prestiž. Když jeden bouchne, je důležité, aby druhý zachoval naprostý klid, jinak může dojít přímo k atomovému výbuchu. Většinou Beran převezme otěže a Lev je skvělý radílek. Oba milují zábavu, přátele, potrpí si na luxus. V lásce jsou si věrní, dokud jeden z nich neselže, vzájemně si mohou prostřednictvím nevěry vyřizovat účty, zchladit si žáhu. V mileneckém svazku i v manželství nikdy nebude chybět dostatek dynamiky.

LEV - BÝK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Mohou se přitahovat, ale spolu jim to příliš nevychází. Lev chce vládnout, Býk miluje pohodový domácký život. Oba se mohou chovat vzdorovitě, umíněně a svéhlavě. Zde by musel Býk neustále ustupovat, což nemá v povaze, a navíc Lva obdivovat. Býk pochválí, umí být družný, když má náladu, ale nedokáže se přetvařovat, hrát divadýlko. Když mu něco nesedí, řekne to na rovinu, a to se hrdému Lvu nelíbí. Je pyšný, nemiluje poučování a už vůbec ne tón, jakým je to řečeno. Býk se musí ovládat a ke Lvu se chovat diplomaticky.

LEV - BLÍŽENEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Dokáží se rychle nadchnout jeden pro druhého. Tvoří solidní pár. Lvovi imponuje těkavá povaha Blížence, stále má co studovat. Ovšem, je-li toho až příliš, ztrácí zájem a hledá si jiný milostný objekt: Spojení ducha jednoho a vůle druhého může dokázat neuvěřitelné věci. Vymysli originální plány, pokud se vzájemně tolerují, uznávají, může jim to spolu slušně vycházet. Běda však, když jeden popustí uzdu své fantazie jiným směrem, to je obvykle malér. Pouze společnými silami, důvěrou a vzájemnou úctou to může oběma vycházet.

LEV - RAK: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
Nachází v sobě vzájemné sympatie. Silný Lev rád ochraňuje slabšího Ráčka, ovšem ten mu nesmi odmlouvat. Rak se zalíbením obdivuje silu i vůli Lva, ale když se rozohní, city i zájem pak pohasnou. Neustálé podřizování Raka unavuje, dokonce deptá. Citlivý, náladový Ráček to vzdává. Buď si žije svým životem, nebo odchází. Manželství se postupem času značně opotřebuje, zde by měl Lev přistupovat k Rakovi mnohem citlivěji a šetrněji.

LEV - LEV: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Jsou podobní, znají své chyby i klady. Vzájemně se obdivují, občas soupeří, milují přepych, zábavu a obdiv. Jsou stejně milující i žárliví, optimističtí i náladoví. Když se nic neděje, nudí se k smrti a snaží si zpestřit život. Zpestřujte si jej, ale raději společně, jinak dojde ke krizi v soužití. Oba milují děti a zvířata.

LEV - PANNA: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
Zahledí-li se do sebe, dlouho jim to nevydrží. Lev totiž nikdy nepochopí úzkostlivou Panenku, která se obává šlápnout vedle. Začne se s ní nudit, dokonce ztratí křídla k rozletu. Miluje její pořádkumilovnost, péči, starostlivost, ale nepřeje si být komandován jako malý kluk. Stane se bud trapným kývalem, nebo vzplane jako pochodeň. Vzájemné soužití je možné, ale nebývá nejšťastnější.

LEV - VÁHA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Silně se přitahují, mají spoustu společného, oba se vzájemně obdivují, předhánějí se v komplimentech. Nechybí jim šarm, bojovnost, vyšší cíle. Milují přepych, cestováni, přírodu a svou rodinu. Kulturní dění jim oběma není cizí, společenské večírky, párty i posezení u táboráku. Stále mají o čem hovořit, čím se zabývat a co plánovat. Soužití je to příjemné a nepostrádá romantiku.

LEV - ŠTÍR: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Pozor- tito dva lidé by neměli vstupovat do manželství! Pokud ano, zajistěte si lůžko na jednotce intenzivní péče. Vaše hádky, žárlivost, nedůtklivost, hádavost, hysterické až agresivní projevy nebudou mít snad nikdy v životě konce. Půjde to s vámi stále z kopce. Klidu se nikdy nedočkáte, zato soudních, úředních sporů jisté, nehledě na zdemolovaný byt a monokly pod očima. Pokud skutečně bez sebe nemůžete být, neberte se, jen se navštěvujte.

LEV - STŘELEC: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Ohnivá znamení milují život velkorysý, zábavný, společenský, plnlí dění. Oba mají vřelá srdce, smysl pro humor, podobné viděni i zájmy. Občas se sice jeden z nich může někam zatoulat, ale honem rychle se k sobě vrací. Málokdo by jim totiž tak rozuměl, jako oni sobě navzájem vytváří ideální dvojice, šťastné manželské páry. Jen občasná marnivost a lenost je může zaskočit.

LEV - KOZOROH: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Nacházejí v sobě zalíbení většinou v pracovním procesu. Oba jsou ctižádostiví, snaživí a udržují rychlé pracovní tempo: Snaží se jeden nad druhým zvítězit, což není ve vztahu zrovna rozumné. Obdivují se, váží si jeden druhého, ale neustále soupeří. Co je k tomu vede, na to zatím nikdo nepřišel. Kozoroh vydrží více než Lev, hlavu má tvrdou a chytrou. Lev je citlivější, a tak se nakonec Kozorohovi podrobí s tím, že mu jednou ukáže. Zda ano, nebo ne, to se uvidí.

LEV - VODNÁŘ: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Nemusí se zrovna milovat. Vodnář je intuitivní a prokoukne stále se producírujícího Lva. Nesnáší jeho hrdost, povýšenost, okázalá gesta, i když sám se často nedokáže projevit. Vodnář má v sobě moudrost, kdežto Lev bývá povrchní. Nechtějí se vzájemně podřídit, nastávají boje a trvalé ochlazení vztahu. Všeho s mírou by mělo platit především pro Lva, ale Vodnář si to může vzít k srdci také.

LEV - RYBA: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Je to často láska na první pohled, ale většinou se rozpadá. Citlivá, složitá Rybička nesnáší ohnivého Lva pro jeho vypínavost, družnost, obdiv k druhému pohlaví. Přeje si mít Lvíčka jenom pro sebe, ale on se potřebuje rozdat všem, a tam to skřípe. Rybička se cítí podvedená, nemilovaná, chřadne a smutní. Lev ji nechápe, má ji rád, ale opravdu se jí nemůže plně věnovat. Má své zájmy a fňukáním si ho určitě nenakloní. Začarovaný kruh, ze kterého nevědí, jak se vymanit. Mějte strpení, však vy na to jednou přijdete. Doufám!