AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Rak
RAK - BERAN: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Zamiloval jste se do Beranice? Ó, to je nepříjemné! Nejprve se do sebe zblázníte a později se budete postupně odmilovávat. Proč? Protože jste každý zcela jiný a nesnadně nalézáte společnou řeč i plány. Zde je nutno podotknout, že výjimka potvrzuje pravidlo. Kéž by to bylo zrovna u vás! Něžný Ráček dlouho nedokáže čelit agresivním útokům Berana. Moc smutní a za čas to raději vzdá.

RAK - BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Mohou se k sobě hodit. Oba milují pohodlný domov, rodinu, dobré jídlo a piti, mají radost z drobností i velkých věcí. Citlivý Rak oceňuje schopnosti pracovitého a starostlivého Býka. Býk shromažduje majetek a Rak ho dobře obhospodařuje. Býk si často mlčí, ale to Rakovi příliš nevyhovuje. Proto komunikujte. Chvalte se a vzájemně se povzbuzujte. Tak vám ta vaše láska dlouho vydrží.

RAK - BLÍŽENEC: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
Proč ne! Vzájemně se obdivujete a milujete měnící se život. Blíženec si lebedí v péči Raka a Rakovi Zase imponuje Blížencův duch, bystrost, šikovnost a postřeh. Společně můžete vytvořit docela šťastný pár, pokud si rozněžnělý Ráček nezačne vymáhat více Blížencovy přízně. Pozor, to by se mohl zatvrdit. Všeho s mírou a bude fajn.

RAK - RAK: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Společně si velmi dobře rozumí. Mají stejné sny, touhy, postřehy, píli i plány. Dokáží být romantičtí, šetřiví a náladoví. Jeden by měl v krizi podržet toho druhého. Milují rodinu, přírodu, zvířata. Oba šíleně rádi cestují, ale taky rádi odpočívají doma s hrstkou přátel. Jednoduše mají slabost jeden pro druhého a vědí-li opravdu, co chtějí, mají vyhráno. Mohou jít ruku v ruce celým životem.

RAK - LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Zahleděl jste se víc než je zdrávo do půvabné Lvice? Ano, vím. Nemůžete bez ní žít, myslíte na ni každou vteřinu. To je láska, jen aby vám dlouho vydržela. Pokud máte slušné konto v bance a solidní postavení, máte obrovskou šanci. V opačném případě to bude dost složité. Rak musí Lva stále obdivovat a podřizovat se mu, Lev by měl dostatečně Raka finančně zajistit. Časem se však partnerství může opotřebovat. Nevěříte? Zkuste to a uvidíte.

RAK - PANNA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Mohou vést společný mírumilovný život. Domácký, starostlivý Rak vychází vstříc zájmům Panny a ona mu starostlivost láskyplně a velmi ráda oplácí. Mohou se stát ideálním párem. Láska zde je propojena nejen city, vřelou náklonnosti, ale i spravedlností a rozumem. Není nad všechápající bytost vedle vás.

RAK - VÁHA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Oba jsou příliš nerozhodní, aby mohli společně něco dokázat. Jejich spojení je složité, choulostivé i nepraktické. Dvě jemnocitné povahy, váhavost, občasný sklon k hádkám až k hysterii. Toto spojení se nedoporučuje, ale pokud už je, moc se snažte. Držím vám palce. Pokud spolu jen chodíte, rozmyslete si dobře, co a jak dál.

RAK - ŠTÍR: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Velmi dobře se k sobě hodí. Oba jsou zrozeni ve vodní říši, proto mohou mít stejné nápady i plány. Navíc citlivý Rak klade jen velmi malý odpor vůči občas agresivnímu Štírovi. A jak se dokáží milovat - ve dne i v noci.

RAK - STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Mají zcela odlišný temperament. Mohou si vyhovovat a taky nemusí. Soužití je možné za předpokladu, že citlivý Rak bude snášet občasné cholerické výbuchy Střelce. Měl by je házet za hlavu, protože za moment bude zase dobře. Při větším věkovém rozdílu může být soužití až fantastické. Láska přece i hory přenáší.

RAK - KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Tato kombinace je opravdu svízelná. Astrologové tvrdí, že by.neměli vstupovat do manželství. Neústupná povaha, případně celá bytost Kozoroha, by mohla senzitivnímu Rakovi způsobit dokonce poruchy tělesného a duševnío zdraví. Jak z toho ven? To opravdu záleží jen na vás dvou.

RAK - VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Tato znamení jsou plna idealismu a fantazie, občas ale může chybět na chleba. Láska by však měla vzkvétat a něžný Ráček se pod vedením Vodnáře rozvíjí. Máte-li se rádi, do toho. Jen si zjistěte, zda má partner stabilní zaměstnání.

RAK - RYBA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Rak a Ryba, dvě vodní znamení, se k sobě velmi dobře hodí. Vzájemná láska a důvěra nebere konce, i když s ohledem na materiální zajištění může být společný život proměnlivý. Oba se snažte, vyhrňte si rukávy- stojí to za to. Milujte se!