AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Býk
BÝK - BERAN: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Snáší se zřídkakdy. Mají totiž málo společných zájmů. Býk upřednostňuje domov, Beranice společnost. Oba chtějí prorazit hlavou zeď. Ani jeden se nechce podvolit, o kompromisu nemůže být už vůbec řeč. Soužití by se mohlo stát pozitivní, pokud by se Beranice chovala vstřícněji, ustupovala by, což podle mého názoru nedokáže. Domov se stává nepohodový, většina Beranic z něho odchází. Býk smutní, ale může tomu být i opačně.

BÝK - BÝK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Mohou si velice dobře rozumět. Stejné zájmy, energie, pracovitost, smysl pro výdělek i domácnost... Občas sice může dojít k výbuchu, ale vše se rychle urovná. Oba milují domov, děti, velice si zakládají na společně nabytém majetku, materiálních hodnotách. Chybí jim hlasité a vzájemné obdivování. Zkuste to a budete se cítit blaze. Srdečnost a projevy náklonnosti z vás učiní úplně jiné lidi.

BÝK - BLÍŽENEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Oba si mají co říci. Býkovi imponuje Blížencova bezstarostnost, která jemu samému chybí. Vtip jim není cizí, oba jsou tvůrčí. Za čas ale stálá nespokojenost může jit Býkovi na nervy. Proto, Blíženci, nevyhledávejte spory, tvařte se příjemněji, povzbuzujte pracovitého Býka. Bude lépe!

BÝK - RAK: POZITIVNÍ SPOPJENÍ
Hodí se jednoznačně k sobě. Oba milují pohodový domov, dobré jídlo a pití. Citlivá Račice oceňuje solidní soužití, které jí Býk v plné míře poskytuje. Nejlépe se jim daří v přírodě, kde oba nápadné ožijí. Pokud máte nějaký nevyřešený problém, řešte ho právě tam. Zůstaňte si věrní, protože flirt vám stejně nesedí, a hlavně tím nic nezískáte! Spíše naopak. Oba se zatvrdíte a bude konec dialogu.

BÝK - LEV: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Až příliš se přitahují, ale špatně doplňují. Lev žádá luxus, rád se baví, Býkovi stačí jednoduchost. Zprvu se snaží Lva zahrnout vším požadovaným, ale za čas je přívalem přání a vyžadovaných darů unaven. Pokud si Lev přeje Býka udržet, měl by se držet zpátky. Většinou jejich soužití moc dlouho nevydrží, ale za pokus to rozhodně stojí.

BÝK - PANNA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Stejná zemská znamení - oba jsou pracovití a houževnatí, společně docílí mnoho. Vždy najdou společný základ, na kterém vystaví slušné soužití. Starají se pouze o své a nemusí mít k tomu žádné publikum. Pamatujte na odpočinek. Nechtějte být za každou cenu lepší než ten druhý, vše řešte společně. Mohlo by tu dojít i k vzájemnému soupeření. Kdo, co udělal víc? Ale jde vám to dohromady!

BÝK - VÁHA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Mají smysl pro umění a zde také najdou společnou řeč. Obtíž je v tom, že Váhy jsou pro trvalý vztah s konzervativním Býkem příliš kolísavé, občas skutečně nevědí, o co jim opravdu jde, což nesmírně zraňuje snaživého Býčka. Rovněž se rády přou, jsou nestálé a nákladné. Váhám radím, držte se více při zemi, při Býkovi, a bude vám fajn. Sneste se z oblak dolů. Jinak spadnete na holou zem a Býček vás ještě nabere na rohy! Nerad, ale přece.

BÝK - ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Nesmírně se přitahují i odpuzují. Málokdy najdou společnou řeč. A když přece, jejich společný život je dost složitý. Štír dokáže vyprovokovat Býka tak, že sám neví, co se s ním děje. Oba jsou velmi rozdílní. Rozdílnost názorů a věčné spory jim dokáží otrávit společný život. Zde obzvláště platí: Vždycky chladnou hlavu! Karly toto spojení nevylučují, ale oslnivou budoucnost také nepředpovídají.

BÝK - STŘELEC: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Celkem slušně spolu mohou vycházet, ale dokonalá souhra to nebude. Sotva najdou vzájemný soulad. Partnerství se dá udržet pouze tehdy, pokud najdou společné plány a budou se vzájemně oceňovat. Radím Střelcům, ať si své šípy ponechá v toulci a vystřeluje si je někde jinde. Býk to opravdu nesnese!

BÝK - KOZOROH: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Velice dobře se spolu doplňují, výborně se k sobě hodí. Oba jsou realisté, duchem přítomní, snaživí a pro své potomstvo chtějí to nejlepší. Jsou f dobrými hospodáři a mají vždy plnou spíž. Nezaleknou se jakékoli práce. Občas si sice Kozoroh postaví hlavu, ale Býček ho zakrátko zklidní. A opačně. Více pochval a úsměvů, to vám oběma může jít jen k duhu. Jste skvělý tým!

BÝK - VODNÁŘ: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Málokdy se přitahují a mají velmi málo společného. Zpočátku se snaží si porozumět, časem ale pochopí, že každý je jinde. Býk je realista> Vodnář se vznáší, Býk nereptá a pracuje, Vodnář se vzpouzí a diskutuje. Přejete-li si být blízcí, Býk se musí povznést nad běžné starosti a více diskutovat, Vodnář bez komentáře připojit ruku k dílu. Jedině tak to vyjde. Ale nevím, zda to dokážete.

BÝK - RYBA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Zdá se, že se pro sebe narodili. Zde dochází ke střetu snového světa s realitou. Ryba si přeje být neustále hýčkaná, na což Býk nemá nervy. Ačkoli ji Býk hmotně zajistí, vše udělá, přesto Rybička pořád vzdychá, jak má málo jeho lásky. Oba žijí pro rodinu. Máte-li za partnerku Rybu a přejete si ji udržet, zastavte se, zašeptejte jí do ouška něžná slova. Pookřeje a potom teprve budete šťastni!