AMTEA.CZ
Inzertní & poradenský portál

Poradna

Astrologie / astrologická znamení 

Partnerské vztahy, hodíte se k sobě ? Vyberte své astrologické znamení ...Vybrané znamení Vodnář
VODNÁŘ - BERAN: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Velmi dobře se doplňují, oba mají mnoho společných zájmů. Vždy by měli najít způsob k vzájemnému vyjadřování. Vodnář je romantik, Beran potřeštěný, ohnivý a milující. Je to paráda!

VODNÁŘ - BÝK: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Zpočátku se velice vzájemně přitahují, ale později žijí v odloučených světech. Zemské znamení Býka má jen málo porozumění pro duchovně založeného Vodnáře. Dochází k rozporům, někdy i potyčkám. Bud si žijí každý po svém, nebo to zabalí. Raději dříve, než později!

VODNÁŘ - BLÍŽENEC: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Oba se narodili ve vzdušném znamení a také si libují v budování vzdušných zámků. Vzájemně se velmi podobají, podporují se v názorech, plánech, protože oba mají touhu dosáhnout vítězství a stejných ideálů. Jen tak dál.

VODNÁŘ - RAK: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Tato dvě znamení jsou naplněna idealismem a fantazií. Ráček se může pod vedením bystrého Vodnáře dobře rozvíjet a Vodnář má v Rakovi milujícího partnera s notnou dávkou citlivosti a roztomilosti. Pouze pozor na milostné pletky a nevěru. To by ani jeden z vás nepřenesl přes srdce.

VODNÁŘ - LEV: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Ó, jak Lvice dovede upoutat Vodnáře, to svět neviděl. A jak Vodnáře obdivuje stále roztoužená Lvice, to je fantastické. Pokud jim vzájemný obdiv vydrží a k tomu se přidá věrnost, úcta a společné zájmy, mají vyhráno. V opačném případě si budou vadit, spílat si a jejich společný život nebude zrovna procházka růžovým sadem.

VODNÁŘ - PANNA: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Sympatizují pouze na intelektuální úrovni. Pragmatická Panenka může být lehkomyslnému Vodnáři, který je naplněn idealismem a mnohdy neuskutečnitelnými myšlenkami, velkou kritičkou, ale i užitečnou rádkyní. Ani jedno, ani druhé ale Vodnář nesnáší. Musí být sám sebou. Nesnáší častou polemiku a hlavně vyvracení svých názorů.

VODNÁŘ - VÁHA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Dvě vzdušná znamení se k sobě dob're hodí. Mysli jim to stejně, rádi se nechávají unášet velkolepými sny. Oba jsou velkými optimisty a milují nezatížený život. Ideální spojení - ideální pár.

VODNÁŘ - ŠTÍR: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Jednoduše se k sobě nepřimknou. Pokud se jim podaří nalézt společnou řeč i cíle, jde to. V opačném případě mívají konflikty pro rozdílnost názorů a nevycházejí z partnerské krize.

VODNÁŘ - STŘELEC: NEUTRALNÍ SPOJENÍ
Může to jít a nemusí. Záleží na společných plánech a cílech. Každopádně se spolu pěkně pobaví, nasmějí i natrucují. Většinou nacházejí společnou cestu, když se chvíli nevidí, už se nudí, už se jim stýská. Milujte se!

VODNÁŘ - KOZOROH: NEGATIVNÍ SPOJENÍ
Dvě veličiny proti sobě. Jeden chce překonat druhého. Mohou se stát výbornými spolupracovníky, ale partnery jen v krajním případě. V osobním pojetí života zastávají naprosto rozdílná stanoviska.

VODNÁŘ - VODNÁŘ: NEUTRÁLNÍ SPOJENÍ
Mohou být spojeni skutečným přátelstvím a společné zájmy vždy budou stát v popředí. Ale aby dva Vodnáři spolu žili, to je trochu moc. Oba se rádi v myšlenkách i osobním životě toulají, mám opodstatněné obavy, aby se vůbec zase sešli. I výjimky potvrzují pravidlo, možná, že to bude zrovna u vás.

VODNÁŘ - RYBA: POZITIVNÍ SPOJENÍ
Pro Vodnáře je Rybička úzkostlivou a něžnou bytostí, kterou musí stále chránit. Rozumí si na sociální úrovni. Ryba Vodnáře obdivuje, líbí se jí jeho postřeh, nápaditost, romantičnost, ale za čas může odmítat Vodnářovy utopistické myšlenky. Přesto se dokáží milovat jako málokterá dvě podobná znamení.

Pamatujte: Vodnář - muž nevstupuje rád do žádného svazku. Povahou je spíše předurčen pro volnou lásku a přátelství. Pokud se vám ho podaří spoutat manželskými okovy, nemyslete si, že máte vyhráno. Je svůj, stále sám sebou. K životu potřebuje rozlet, ne uzavřenou, třebaže zlatou klec. Vodnářka - žena nenalézá snadno muže, který se k ní hodí a se kterým by mohla žít. Vzplane a zamiluje se, to ano, ale ke sňatku přesto nemusí dojít. Nejvíce bude sympatizovat s muži narozenými ve stejném vzdušném znamení: Blíženci a Váhy. Obdivuje humor a nezávaznost Střelce, nesnáší žárlivé Štíry, i když ji zpočátku nesmírně přitahuji. Již méně se k ní hodí konzervativní Býk, pedantický Kozoroh a kritická Panna.